josef hanak 

Josef Hanák

1904

KVALITA je to, co nabízíme. Všem, kteří pochopili její hodnotu a kteří ji preferují. Všichni mají nárok na kvalitu a společnost HANÁK ji bez podmínek a kompromisů garantuje.
Žádná prázdná reklamní slova nehledejte. Nejsou tady.

 

CHÁNÍME VAŠE ZDRAVÍ A ZDRAVÍ VAŠÍ RODINY
GARANTUJEME 100% ZDRAVOTNÍ NEZÁVADNOST MATERIÁLU

 

Výběru materiálu věnuje společnost HANÁK nábytek a.s. obrovskou pozornost. Je to základ této výroby a priorita naší značky. Našim zákazníkům garantujeme co nejvyšší komfort v užívání našich produktů a k tomu je zapotřebí prvotřídní prověřený český produkt.V případě, že takový materiál není v určitém segmentu na českémtrhu k dispozici, nakupujeme nejkvalitnější dostupný materiál v zahraničí , vždy ale s jasně prokazatelným místem původu.

 

Našim zákazníkům tak můžeme garantovat zdravotní nezávadnost nábytku, který se stane součástí jejich domova. Pro příklad - naše materiály uvolňují 5 x méně formaldehydu, než připouští evropské normy. Řadí nás tak mezi nejlepší na českém i světovém trhu.

 


CERTIFIKÁTY - ZKUŠEBNY

 


certifikatyNa kompletní sortiment interiérového nábytku - tzn.: kuchyně, obývací pokoje, ložnice, šatní skříně i dveře jsme získali certifikáty zdravotní nezávadnosti a mechanické zkoušky.

Jsme držiteli nejen certifikátů českých zkušeben, ale i certifikátů mezinárodních.

 

 


PĚTILETÁ ZÁRUKA

5 let zaruka

Vysoká a prokazatelná kvalita používaných materiálů, špičková povrchová úprava interiérového nábytku HANÁK, více než 20 let zkušeností a nejmodernější technologickézázemí pro výrobu nábytku, to vše nám umožňuje poskytnoutpětiletou záruku na veškerý sortiment značky HANÁK.

 

  


RODNÝ LIST VÝROBKU

Garance původu materiálů, jejich zdravotní nezávadnost s doložitelným původem každého dílu nábytku HANÁK- to je rodný list výrobku - CERTIFIKÁT KVALITY HANÁK.

Tuto garanci dostává každý, kdo si zakoupí nábytek HANÁK.Ke každému certifikátu je přiložen punc HANÁK.

 

certifikat

 


 

DLOUHOLETÁ TRADICE 

HANÁK NÁBYTEK a.s. je společnost s tradicí, která sahá až do 30 let minulého století.

Charakteristikou výroby je téměř nulová kooperace - jsme nezávislá česká firma, která nevyužívá při výrobě nábytku systému subdodavatelů. Veškeré technologie a výrobní procesy zvládáme v prostorách naší společnosti.