PROČ HANÁK právě z našeho studia na Veletržní?

 

Naši klienti oceňují v dnešní uspěchané době především  náš zodpovědný a bezchybný servis, který je samozřejmý nejen v průběhu realizace zakázky, ale i po skončení záručního servisu. Koupí interiérového nábytku nekončíme, pro nás  je to nový začátek.

 

Ctíme osobitost každého klienta a víme, že výběru kuchyně nebo interiérového nábytku je potřeba věnovat dostatek času. V průběhu osobního setkání se zajímáme  o jeho životní styl, zvyklosti při vaření ale také o počet členů domácnosti  - tak nejlépe určíme jeho potřeby a dokážeme přizpůsobit kuchyň a ostatní interiér tak, aby pro něj byl opravdovým přínosem.

 

Jako jediní v Praze nabízíme stavební rekonstrukci prostoru určeného pro kuchyň - ať už se jedná pouze o přípravu el,instalace nebo vodoinstalace v nových bytech, zvládneme také likvidaci původní kuchyně, výměnu podlahových krytin, úpravu stěn nebo provedení sádrokartonových prvků dle návrhu našich projektantů.  Nejen že kuchyň navrhneme, ale také ji kompletně zrealizujeme. Není potřeba najímat další subdodavatele.

 

Zaměření prostoru před sepsáním Smlouvy je samozřejmostí. Veškerá zodpovědnost za následnou realizaci je pouze naše.

 

Servis kolem montáže nábytku zajišťují naši vlastní , ověření a proškolení pracovníci.

  

PROČ NÁBYTEK SPOLEČNOSTI HANÁK

 

Kvalitní nábytek je krédem této pouze české společnosti. Naučte se porovnávat porovnatelné i v oblasti nábytku.

Protože vy za to stojíte. Protože si zasloužíte kvalitu, která Vám bude dlouho sloužit.  

Naučte se vnímat vybavení bytu jako investici, která se vám v budoucnu určitě vyplatí.

Důvody a srovnání, proč volit nábytek společnosti HANÁK jsou jednoduché:

 

1| INTERIOR CONCEPT BY HANÁK

V tuzemsku neexistuje jiný výrobce s komplexním výrobním programem pro vybavení celého bytu nebo domu. Nabízíme Vám jejich prostřednictvím kompletní sortiment kuchyní, obývacích pokojů, ložnic, šatních skříní a šaten, nábytku pro pracovny, knihovny, dětské pokoje a předsíně, konferenční stolky a jídelní stoly a nábytek do koupelny nebo exkluzivní interiérové dveře. Široký záběr tak činí z české společnosti HANÁK nábytek a.s. , díky prakticky neomezeným výrobním možnostem společnost, která nemá konkurenci na českém trhu. 

Realizace společnosti HANÁK nábytek proto určitě stojí za shlédnutí.

 

hanak interior concept 2014

 

2| INDIVIDUÁLNÍ A ATYPICKÁ VÝROBA

Do výroby jsme schopni přijmout a na milimetr přesně, díky parametrické výrobě také vyrobit, jakýkoliv atypický rozměr a tvar dílce nebo skříňky. Naše "konkurenci", která je omezená pouze standardními rozměry modulů, tedy není naší konkurencí.

 

hanak nekonecne moznosti

 

3| Záruka kvality a nezávadnosti materiálů

 

hanak vstupni material

Společnost HANÁK NÁBYTEK nikdy nesleví ze svých požadavků na vysokou kvalitu materiálů. I když se to může zdát jako boj s větrnými mlýny a výrobci velkoplošných materiálů snižují kvalitu pod tlakem svých odběratelů, společnost HANÁK neustoupila ze svých nároků na požadovanou kvalitu. Používané materiály procházejí certifikací a jsou pod stálou kontrolou.  Jedině tak je možné kvalitu opravdu garantovat. Mezi  požadavky společnosti HANÁK patří certifikace vstupního materiálu podle systému CARB Phase 2, který prokazuje, že jsou v dřevotřískových nábytkových deskách použity formaldehydová lepidla v polovičních hodnotách. Konkurence tyto materiály nepoužívá. Pro vyšší cenu. Pro společnost HANÁK nábytek je ale 100% zdravotní  nezávadnost spolu s pevností a odolností korpusů a extrémně vysokou pevností pro uchycení konstrukčního kování  základním požadavkem.

 

4| Dlouhá životnost nábytku

 

hanak zivotnost nabytek

V době, kdy trh zaplavují výrobky se sníženou životností a kvalitou, je prokazatelná a ověřená kvalita, unikátní vlastnosti výrobku a kvalitní vnitřní vybavení / výklopy, výsuvy, kování/ velmi silným argumentem. Garantujeme že si nepořídíte nábytek HANÁK na dva, pět nebo jen deset let. Investujete do vysoce kvalitního a odolného nábytku, který Vám bude dobře sloužit po celý život.

 

5| Záruka a pozáruční servis

 

hanak kuchyne certifikat

Nadstandardní záruka 5 let na veškeré produkty společnosti HANÁK bez jakýchkoli kompromisů a malého písma pod čarou - to je hlavní výhoda oproti konkurenci.

Navíc i po pěti nebo deseti letech dokážeme vyrobit daný model ve stejné povrchové úpravě. Můžete si tak pořídit další nábytek ve stejné povrchové úpravě a rozšířit tak svůj interiér ve stejné linii.

 

6| Poctivé řemeslo a Hi-tech technologie

Přestože se společnost HANÁK NÁBYTEK řadí mezi nejlépe technologicky vybavené společnosti nábytku v Evropě, neustále investuje do nových výrobních technologií . Používá tak nejmodernější výrobní technologie ve všech výrobních procesech. Ať už se jedná o lakování, dýhování, obalování základu z MDF desky ať už dýhou nebo fólii - používané při výrobě profilovaných dveřích pro klasické(rustikální) kuchyně, věncové lišty nebo obalování zárubní nebo v oblasti tvarovaného lisování, které se používá u všech kulatých a zaoblených profilů. A při tom všem nezapomíná na původní řemeslo. Ve své výrobě má řadu profesionálů z oboru, kteří svou precizností staví společnost HANÁK na přední místo mezi nábytkové výrobce nejen v Čechách, ale v celé Evropě.

hanak technologie 1000x319