Dřevěné zásuvkové vložky

hanak drevene vlozky

 

Designově čistě a luxusně působí zásuvkové vložky vyrobené z masivního dřeva. Ve dvou barevných variantách (dub přírodní a ořech) nabízíme celkem 46 prvků pro vybavení nízkých i vysokých zásuvek.

AMBIA-LINE

Systém vnitřního členění AMBIA-LINE se vyznačuje štíhlým, střídmým a jednoduchým designem a univerzálními možnostmi využití. Rámečky mají univerzální využití; svým provedením krásně ladí s Box systémem LEGRABOX a znamenají pořádek dokonalých tvarů ve všech místnostech v bytě nebo domě.

 

 

Závěsný program

hanak zavesny program mosaiq

 

Sofistikovaný a univerzální závěsný program MosaiQ nabízí optimální využití prostoru mezi pracovní deskou a horními skříňkami. Multifunkční konzola opatřena světelným páskem zajistí efektní nepřímé osvětlení pracovní plochy.

Legrabox

hanak legrabox

 

Přímočarý, strohý design, jasná a střídmá řeč tvarů a mimořádně vysoký komfort pohybu – to je LEGRABOX, zcela nový zásuvkový systém BLUM. Nyní to nejlepší můžete mít i vy.

Vysoké výsuvy

hanak vysoky vysuv

 

Použití výsuvných systémů s integrovaným tlumením umožňuje i při 60 cm hloubce vysokých úložných skříní dokonalý přehled a jednoduchý přístup k uskladněným věcem a potravinám.

Výsuvné sortery

hanak vysuvne sortery

 

Třídit je moderní. Kdo myslí ekologicky, třídí odpad a podle toho vybírá vhodný odpadkový koš. Nabízíme systémy třídění odpadu promyšlené do posledního detailu. Dovnitř zkosené hrany umožňují snadnou údržbu. Doplňková organizační zásuvka nabízí praktický úložný prostor.

SERVO-DRIVE u dřezové zásuvky

blum servo drive

 

Stačí krátké ťuknutí na čílko bez úchytky nebo jemné zatažení za úchytku a zásuvky i čelní výsuvy se otevřou automaticky elektrickým pohonem. Máte-li zrovna plné ruce, systém SERVO-DRIVE vám umožní více volnosti a komfortu při otevírání.

Rohový policový výsuv

hanak rohovy vysuv1

 

Pomocí praktického systému plných výsuvů Le Mans využijete každé místo. Perfektní design a funkčnost jsou hlavní charakteristiky tohoto nejprodávanějšího vybavení rohových skříní.