N50 hanak veletrzni bw

 

 

"Chtějte pro sebe víc, chtějte kvalitu!"

"...pokud se v životě obklopíte kvalitou, bude i Váš život kvalitní a úspěšný" 

 

 

Krásné nové kuchyně a dokonale sladěné interiéry, to je to, co děláme. 

Produkty společnosti HANÁK se řadí bezesporu mezi špičku světového nábytkářství, díky INTERIOR CONCEPTU (jednotný design, materiálové a barevné provedení nábytku i dveří) je možné vytvořit kompletní interiér na míru, dle požadavků a vizí každého klienta, v nejvyšší možné kvalitě.

Velkou předností naší společnosti je ale především náš důraz na samotný realizační servis, který poskytujeme. Dnes již není možné "jen vyměnit kuchyň", je třeba  také uzpůsobit elektroinstalaci, vodoinstalaci, vyměnit podlahu, koberce, osvětlení a vše doladit k naprosté dokonalosti a souladu.

Spolupracujeme s architekty, bytovými designéry, náš tým je kreativní, flexibilní v reakcích na trendy světových novinek v oblasti bydlení. Dbáme na originalitu každého interiéru, dbáme na Vaši spokojenost!

 

Mějte úspěšný den! Srdečně zdraví Renáta Matoušková, majitelka společnosti HANÁK Veletržní, MT: + 420 777 118 019

 

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Naše společnost vznikla v roce 2000, se zaměřením na kompletní rekonstrukce bytů a interiérů.

Rok 2003 byl pro nás zásadní - rozšířili jsme své stavební služby o nabídku interiérového nábytku společnosti HANÁK a pro naše klienty otevřeli kuchyňské studio na Letné.

Rok 2015 - vznik společnosti Hanák Veletržní s.r.o. 

Naším cílem je nabídnout kvalitní výrobky českého výrobce do kvalitně zrekonstruovaného interiéru. Hledali jsme interiérový nábytek odpovídající kvalitativním standardům, které pro Vás budeme vždy vyžadovat. Společnost  HANÁK nábytek a.s. našemu záměru plně vyhovuje. Každý den se díky zpětné vazbě na naše klienty přesvědčujeme, že vsadit na spolupráci s touto společností bylo správné rozhodnutí. Dnes díky tomu můžeme nabídnout široký sortiment interiérového nábytku společnosti, která má stejný cíl a vize jako my - a tím je spokojený klient, který si kvalitu zaslouží. Tomu jsme podřídili výběr i dalších subdodavatelů, ať už se jedná o kamenné pracovní desky, skleněné obklady stěn, spotřebiče, dřezy a baterie atp.. U nás pořídíte vždy jen to prověřené a léty ověřené.

 Vaše bydlení je především naší vizitkou. Navštivte naši stránku realizací, ze které čerpá také web společnosti HANÁK nábytek a.s. .

  

 

KUCHYNĚ HANÁK, INTERIÉROVÝ NÁBYTEK HANÁK 

Jsme autorizovanými prodejci společnosti HANÁK nábytek a.s. - tzn., že jsme splnili všechny požadavky výrobce na kvalitu prodeje a služeb konečnému klientovi.

Postavili jsme Vás téměř 770 kuchyní a vybavili jsme více než 80 bytů a domů kompletním interiérovým nábytkem.

Klientům nabízíme individuální přístup, ctíme jejich osobitost a jedinečnost - je pro nás velmi důležitá a respektujeme ji bez jakýchkoli podmínek. Přenášíme ji do jejich domovů velmi zodpovědně - díky kvalitním výrobkům totiž vytváříme prostor pro bydlení na dlouhou dobu, pro celé generace.

 

 

 

uvod2Začátkem je Vaše myšlenka, její realizaci přenechte nám...  

 

 

Pokud je třeba, pak jako jediní z prodejců společnosti HANÁK v Praze, realizujeme stavební úpravy interiérů:

  • keramické dlažby, dlažby z přírodního nebo umělého kamene
  • keramické obklady
  • plovoucí podlahy - dřevěné i laminátové
  • PVC, marmoleum
  • sádrokartony
  • skleněné obklady stěn a dělící příčky
  • zajišťujeme likvidaci původní kuchyňské linky 

  

Provádíme úpravy stávající vodoinstalace, elektroinstalace a plynovodu pro novou kuchyňskou sestavu.

Z interiérového nábytku HANÁK nabízíme kuchyně a jídelny, obývací pokoje, solitéry a policové systémy, ložnice, šatní skříně a šatny, interiérové dveře, stoly a konferenční stolky.